קצת עלינו

מדרשת D.A.S  הוקמה אחרי שנים רבות של פעילות ארגונית שאגר איגוד תקליטני ישראל, בכל מישורי הפעילות הארגונית והמאבקים לשמירת זכויות התקליטנים. באיגוד התקליטנים הוחלט לשנות את הקונספט ולהפנות את המשאבים, ניסיון, והאנרגיות לעבר חינכה לדור הצעיר והפחות צעיר הרוצה מאוד לשלב ולהשתלב בתחום שעורר עניין כל השנים ( קרא פוסט מעניין בנושא זה ). להיות די ג'יי הייתה ונותרה משאת נפשם של אלפי בני נוער ומבוגרים שאף פעם לא העיזו. וכאן, אנחנו נכנסים לתמונה. חשוב שתקליטן ינהל את פעילותו באופן נכון לא רק במישור הטכני. מדרשת D.A.S הכניסה לתכנית הלימוד נושאי העשרה וסדנאות מקדמות שבתי ספר אחרים מתחרים מקדישים להם פחות תשומת לב כמו: מנהל, ניהול עסק, זכויות יוצרים, וחוקים אחרים הקשורים לפעילות השוטפת והשגרתית של די ג'יי טיפוסי. 

בסיום כל סימסטר ידאג איגוד התקליטנים, שיפקח באופן צמוד שהסטודנט יתקדם יפה ובטוח לעבר מיומנות גבוהה, לערוך מסיבת סיום עם הצגת עבודות הגמר שעליהן יקבלו הסטודנטים את התעודה הנכספת של איגוד תקליטני ישראל.

בהצלחה

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on google
Google+
Share on pinterest
Pinterest

הי אתם,,, מה נסגר אתכם ?

מעוניינים לקבל טעימה מהקורס ליצירה ? בואו והירשמו לשיעור הדגמה חינם וללא כל התחייבות עם אחד מטובי המרצים בתחום הפקה דיגיטלית ותוכנת ה"אבלטון"

הירשם כאן ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם

בשל ההגבלות של משרד הבריאות מספר המשתתפים מוגבל