חוקים ומשפטים

די ג'יי  יקר,
במדור זה נסנו לרכז את מגוון החוקים אשר יכולים לסייע לך כמקור מידע ראשוני ואשר יש בהם קשר ישיר ואו עקיף לזירת העבודה השוטפת של התקליטן. אין באמור בחוקים המצורפים בעמודה משמאל כדי להוכיח ואו לא להוכיח את צדקתך. זכור, בית משפע לא ממש עושה צדק. בית משפט שוקל ראיות ועל פיהן נחרץ או לא דינך. לכן חשוב תמיד לקבל ייעוץ מעו"ד בהכשרתו כדי לעמוד מקרוב על התנאים בהם אתה נמצא בסוגיה המשפטית שאליה נקלעת. 
הרשות השופת מחולקת לשלושה מוסדות משפטיים מרכזיים. בית משפט שלום, בית משפט מחוזי, ובית משפט עליון. בית משפט עליון יושב בדין גם כבית משפט גבוה לצדק ( בג"צ ) שאמור לסייע לאזרח הקטן לעתור מול מוסדות מדינה ונציגה. 
תביעות עד לתקרה של 2.5 מיליון שקל יידונו בבית משפט "שלום" ותביעות שמעל לסכום זה יידונו בבית משפט מחוזי. במקרים ועומדת לחייב בדין האופציה לערער על פסיקה ב"שלום" בית המשפט המחוזי ידון בערעור. במקרים שבו חייב בדין ירצה לערער על פסיקת בית משפט מחוזי יצטרך להגיש בקשה לערעור לבית משפט עליון ששם תידון בקשתו לערעור. 
תביעת עד לתקרת 36 אלף של יידונו בבית משפט לתביעות קטנות שהינו שלוחה של בית משפט שלום . במעמד בבית הדין לתביעות קטנות אין צורך בייצוג ע"י עורך דינן ואת הראיות והטענות תצטרך להציג בעצמך. 

מידע זה נכתב בלשון זכר רק מטעמי נוחות בלבד.

אין באמור כאן בא להחליף ייעוץ משפטי באמצעות עו"ד בהכשרתו המקצועית. 
בהצלחה

הי אתם,,, מה נסגר אתכם ?

מעוניינים לקבל טעימה מהקורס ליצירה ? בואו והירשמו לשיעור הדגמה חינם וללא כל התחייבות עם אחד מטובי המרצים בתחום הפקה דיגיטלית ותוכנת ה"אבלטון"

הירשם כאן ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם

בשל ההגבלות של משרד הבריאות מספר המשתתפים מוגבל