ברוכים הבאים לעמוד ההרשמה לקורס בסיסי של מדרשת D.A.S

סטודנט יקר, 

D.A.S מציעים לכם את הקורס הבסיסי הזה כדי לבחון את  יכולותיכם על עמדת התקליטן תוך לימוד ותרגול של פעולות שיקנו לכם מיומנות בסיסית בניגון פסי קול רציפים ( מיקסים ) באמצעות מכשור מתקדם קל ונוח ללמידה.
מלבד הפרקטיקה שתקבלו במדרשה שלנו יוצגו בפניכם הרצאות למידה בתחומי עולם הסאונד האנלוגי והדיגיטלי תוך היכרות עם אמצעי השמעה אחרים ( שחלקם אף עבר מן העולם ) כמו פטיפונים, קומפקט-דיסקים, קסטות, מיני דיסק, מיקסרים, יחידות בקרת מוזיקה ( קונטרולרים ), ותוכנות מוזיקה ממוחשבות והכלים העומדים לרשותכם.
כמו כן תוכלו ללמוד במהלך הקורס טכניקות בסיסיות ביצירת BeatMix , Fading , Cutting ועוד טכניקות ומיומנויות חשובות לפעילות של הדי ג'יי תוך כדי עבודה עם אפקטים ולופים במקצבים שונים.

בתום הקורס תיערך עבודת גמר ותוענק תעודה מעוצבת וממוסגרת של איגוד תקליטני ישראל המאשרת את הכשרתכם ואת סוג הקורס שבו השתתפתם.

למי הקורס מתאים

חפשו את הקבוצה שלכם בהתאמה
  • לבנות ובנים עד גיל 16 שיש להם שאיפה להיות די ג'יי ולנגן במסיבות כיתה, ימי הולדת בבתים, ועוד אירועים שבהם יהיה אפשר להביא לידי ביטוי את כל הנלמד בקורס.
  • לבני נוער מגיל 16 עד 21 שרוצים להתנסות באחד המקצועות היותר מרתקים הקיימים היום ואשר צעירים וצעירות שואפים להיות אחד מאלה ששולטים ברחבת הריקודים באמצעות מוזיקה חודרת שיוצרת אקלים תוסס ושמח.
  • לבוגרים, לנשים וגברים שאין להם שאיפות להתרוצץ בין במות ואולמות אבל כן להתחבר למוזיקה ולעשייה הדיגיטלית מה שמעניק סיפוק עצום והנאה גם אם אותם בוגרים ינגנו להנאתם בבית. בשביל הכיף.

 

הערה : את כל ענייני הכספים והתשלום יש לעשות במזכירות המדרשה 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on google
Google+
Share on pinterest
Pinterest

הי אתם,,, מה נסגר אתכם ?

מעוניינים לקבל טעימה מהקורס ליצירה ? בואו והירשמו לשיעור הדגמה חינם וללא כל התחייבות עם אחד מטובי המרצים בתחום הפקה דיגיטלית ותוכנת ה"אבלטון"

הירשם כאן ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם

בשל ההגבלות של משרד הבריאות מספר המשתתפים מוגבל