ברוכים הבאים לעמוד ההרשמה לקורס מתקדם ( Pro ) של מדרשת D.A.S

סטודנט יקר, 

D.A.S מציעים לכם את הקורס המתקדם והמקצועי הזה כדי להכשיר אתכם לנגן על עמדת התקליטן בעתיד  תוך לימוד ותרגול של פעולות שיקנו לכם מיומנות מתקדמת בעיצוב רפרטואר ובניית פסי קול רציפים ( מיקסים ) ושימוש בלופים ועזרים באמצעות מכשור מתקדם, ביתר תשמת לב והקפדה על הביצוע כדי להכין אתכם לעולם המקצועי של הדי ג'יי.
מלבד הפרקטיקה שתקבלו במדרשה שלנו יוצגו בפניכם הרצאות וסדנאות למידה בתחומי עולם הסאונד האנלוגי והדיגיטלי תוך היכרות עם אמצעי השמעה אחרים ( שחלקם אף עבר מן העולם ) כמו פטיפונים, קומפקט-דיסקים, קסטות, מיני דיסק, מיקסרים, יחידות בקרת מוזיקה ( קונטרולרים ), ותוכנות מוזיקה ממוחשבות והכלים העומדים לרשותכם.
כמו כן תוכלו ללמוד במהלך הקורס טכניקות מתקדמות  ביצירת מיקסים  ועוד טכניקות ומיומנויות חשובות לפעילות של הדי ג'יי תוך כדי עבודה עם אפקטים ולופים במקצבים שונים.

בתום הקורס תיערך עבודת גמר בליווי מסיבת תוססת ותוענק תעודה מעוצבת וממוסגרת של איגוד תקליטני ישראל המאשרת את הכשרתכם ואת סוג הקורס שבו השתתפתם.

הערה: בשל ביקוש גדול, מצד הסטודנטים המעוניינים להשתתף בקורס זה,  כל נרשם ייכנס לרשימת המתנה טרם שיבוצו לאחת מכיתות הקורס

למי מתאים הקורס המתקדם - חפשו את קבוצה שלכם בהתאמה

קןרס מתקדם - DjPro

ההכנה לעולם המקצועי
  • לבנות ובנים שסיימו קורס בסיסי ומעוניינים להמשיך ולהתקדם ולשפר את היכולות והידע וגם להתכונן לעולם מקצועי ואיכותי
  • לסטודנטים אשר מעל גיל 16 שמכוונים גבוהה אל המטרה תוך למידה יותר אינטנסיבית ומחייבת כדי להכיר וללמוד נושאים הקשורים בידע היקפי ומקצועי כדי להיות מוכנים יותר להיכנס לנעלי הדי ג'יי המקצועי
  • לסטודנטים מעל 16 ש -DNA תקליטנים זורם אצלם בדם, אוהבי מוזיקה ומסיבות, המייחלים לחוש את הילת הכוכבות, ההצלחה, ההתרגשות והפרפרים בבטן.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on google
Google+
Share on pinterest
Pinterest

הי אתם,,, מה נסגר אתכם ?

מעוניינים לקבל טעימה מהקורס ליצירה ? בואו והירשמו לשיעור הדגמה חינם וללא כל התחייבות עם אחד מטובי המרצים בתחום הפקה דיגיטלית ותוכנת ה"אבלטון"

הירשם כאן ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם

בשל ההגבלות של משרד הבריאות מספר המשתתפים מוגבל